Dost Market Ailelerin Yanında

Bornova Belediyesi “Paylaşmak Güzeldir.” sloganıyla her gün daha çok ihtiyaç sahibi ailelere destek oluyor. Dost marketin dördüncü şubesinin hizmete açıldı. Dost marketten ihtiyaçlarını karşılayan 5 bin 740 aile Altındağ Atatürk Kültür Merkez’inde buluştu. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, “İlçemizdeki dertlere Dost Market aracılığıyla derman olmaya çalışıyoruz. Birbirimize inanarak, güvenerek çocuklarımıza daha güzel bir ülke bırakmak için hep birlikte çok çalışmak zorundayız” dedi.

Dost Market hakkında öneri ve görüşlerinin alınabilmesi için çalışmalar yürüten Bornova Belediyesi, Altından Atatürk Kültür Merkez’inde Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila’nın da katkılarıyla 5 bin 740 aile ile buluştu.


Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila şu sözleri söyledi; “
Bu zor dönemde vatandaşlarımızın yanında olmak için bütün imkanlarımızı kullanma gayreti içindeyiz. Bu mücadeleyi verirken, Dost Market’ten yararlanan ihtiyaç sahiplerinin kartlarına yüklenen kredileri de 10’ar puan arttırdık. Yardımsever Bornovalı hemşehrilerimiz ve Türk Kızılayı Bornova Şubesi’nin de desteğiyle her geçen gün daha da büyüyoruz. Birbirimize sahip çıkmak zorundayız. Birbirimize inanmak zorundayız. Dünya görüşümüz ne olursa olsun hangi siyasi partiye oy verirsek verelim, Türkiye Cumhuriyeti Devleti için, Büyük Atatürk’ün ortaya koyduğu ilkelere sıkı sıkıya bağlı kalarak, bizden sonraki kuşaklara daha yaşanabilir bir kent bırakmak için daha çok çalışacağız ” dedi.


Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir