Parti için bebeklerini öldürdü.

ABD’nin Teksas eyaletinde partiye gitmek için arabada bıraktığı 2 kızlanın ölümüne neden olmaktan suçlu bulunan anne 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Amanda Hawkins adlı annenin Haziran 2017’de 15 saat 33 derecede arabada bıraktığı bebeklerini baygın halde bulduğu belirtiliyor.

ÇOCUKLAR ÇİÇEK KOKLADIKLARI İÇİN FENALAŞTI.

Savcılığın iddiasına göre, partiden sonra ki gün Hawkins polisle sorun yaşamamak için çocukları hastaneye götürmek yerine google’dan arama yaptı ve hararetleri geçsin diye çocukları soğuk suyun altına tuttu.

Hawkins daha sonra hastaneye götürdüğü çocuklarının göl kenarında bir çiçek kokladıkları için fenalaştığını söyledi. Ancak bunun doğru olmadığı anlaşıldı. Aşırı sıcak havaya maruz kaldıkları belirtilen çocuklar kurtarılamadı.

AĞLAR AĞLAR, UYURLAR

O akşam bir kişinin çocukların arabada ağlama sesini duyarak Hawkins’e haber verdiği ancak annenin “Ağlarlar, ağlarlar uyurlar” dediği belirtiliyor.

Eylül’deki ilk duruşmada, Hawkins, 2 cocğunu arabada terk ederek ölüm riskine maruz bırakmayı da içeren suçlamaları kabul etmişti.

İNSANLAR HAYVANLARA DAHA İYİ BAKIYOR

Dünkü karar duruşmasında yargıç Keith Williams, “Bu olay olmasaydı, o sevimli küçük kızlar bugün aramızda olacaktı. İnsanlar, evdeki hayvanlarına, senin çocuklarına baktığından daha iyi bakıyorlar” dedi.

Amanda Hawkins

Bu duruşma sonucunda anne suçlu bulundu ve cocuk başına 20 yıl toplam 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı.


Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir